Chillizet na fali
Chillizet na fali

Chillizet na fali

W wakacje Chillizet po raz kolejny wraca na Półwysep Helski. W co drugą sobotę będzie nadawać wprost z Chałup. W programie również cykl koncertów Chillizet Live Sessions.

Mobilne studio Chillizet, które wystartuje 30 czerwca, zlokalizowano na kempingu Chałupy 6. W godzinach 12-15 będzie można usłyszeć m.in. rozmowy z ciekawymi gośćmi związanymi z kulturą surferską oraz nadmorskim chilloutem.  
Chillizet Live Sessions.jpg
Stacja nie zapomniała również o miłośnikach muzyki, dlatego przez całe wakacje będą organizowane koncerty z cyklu Chillizet Live Sessions. Wystąpią na nich m.in.: Linia Nocna, Baranovski, Kalina, Bitamina, Last Blush, Novika & Lex czy Pola Rise. A już 6 lipca Chillizet zaprasza na koncert dla turystów odwiedzających Gdynię, który odbędzie  przy hali Dworca Głównego. Zagrają Linia Nocna, Baranovski i KAMP!.
21  marca Chillizet uruchomiło swój  nadajnik w Helu. Programu stacji na   Półwyspie Helskim można słuchać na  częstotliwości 107,8 FM.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Chillizet_Gdynia.jpg

grafika | 62,6 KB

Pobierz
Chillizet Live Sessions.jpg

grafika | 73,8 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.