Lizz Wright na Jazz Chilli Days

Lizz Wright na Jazz Chilli Days

Lizz Wright w Polsce Jest piękna, zmysłowa, obdarzona niezwykłym, matowym głosem i nikt w taki sposób, jak ona, nie potrafił połączyć jazzu, muzyki gospel i spirituals z bluesem z Delty Missisipi. Światowej sławy wokalistka Lizz Wright zaśpiewa 3 kwietnia w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, a 4 kwietnia w ICE Kraków. Amerykańska diwa wystąpi w ramach cyklu Jazz Chilli Days organizowanego przez Chillizet.

Do Polski przyjeżdża z repertuarem z najnowszego albumu „Grace” (2017),  na którym znalazły się utwory zaczerpnięte z bogatego śpiewnika gospel i  nowoorleańskiego bluesa, kompozycja Raya Charlesa What Would I Do  Without You, czy standard Stars Fell on Alabama. Polska publiczność z pewnością usłyszy również najbardziej znane przeboje z poprzednich płyt  wokalistki, takie jak Salt, czy Hit The Ground.
Podczas koncertów  towarzyszyć jej będą: Martin Kolarides na gitarze,  Bobby Sparks na  instrumentach klawiszowych, Nicholas D’Amato na basie i  Brannen Temple  na perkusji.
Bilety do nabycia na:
www.eventim.pl 
www.ebilet.pl 
www.bilety.nfm.wroclaw.pl 
www.infokrakow.pl
Załączniki

Pobierz wszystkie

Photo - D_Lizz_Wright_Photo_by_Jesse_Kitt_269.jpg

grafika | 314 KB

Pobierz
Photo - I_LW_Grace_Project_Photo_by_Jesse_Kitt_428.jpg

grafika | 516 KB

Pobierz
Lizz Wright_plakat_pion.jpg

grafika | 363 KB

Pobierz
Lizz Wright_poziom.jpg

grafika | 366 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.