Chillizet z nadajnikiem w Helu
Kopiuj tekst

Chillizet z nadajnikiem w Helu

21 marca Chillizet uruchomi swój nowy nadajnik w Helu. Program stacji na Półwyspie Helskim będzie można słuchać na częstotliwości 107,8 FM.

Hel będzie czwartym nadajnikiem Chillizet w Polsce. Stacja nadaje również w Warszawie (101,5 FM), Krakowie (93,7 FM) i Katowicach (93,6 FM). Od wiosny w ramówce pojawią się dodatkowe elementy poświęcone kulturze, stylowi życia czy też sportom szczególnie bliskim mieszkańcom Pomorza.

Uruchomienie nadajnika Chillizet w Helu to dobra wiadomość dla mieszkańców północnej części Pomorza Gdańskiego, a także całej rzeszy turystów, którzy spędzają tam wakacje. Pozwoli to nam na poszerzenie naszej kulturalnej i muzycznej oferty kierowanej do wszystkich poszukujących spokoju, relaksu oraz treści, których nie serwuje żadna inna stacja radiowa

mówi Iwona Kostka-Kwiatkowska, redaktor naczelna Chillizet.

Sygnał Chillizet będzie docierał również do wybrzeży Zatoki Puckiej i Gdańskiej, w tym częściowo do samego Trójmiasta. Kolejny nadajnik na Pomorzu Gdańskim stacja uruchomi wkrótce w Wejherowie (91,6   FM). Grupa  Eurozet czeka obecnie na formalne pozwolenie z KRRiT.
Chillizet  rozpoczęło nadawanie w grudniu 2008 roku. Kieruje swój  program do  wszystkich, którzy szukają własnej strefy komfortu i relaksu. Oferuje starannie wyselekcjonowaną muzykę w klimacie chilloutowo-jazzowym. Jest wyjątkowym przewodnikiem po światowych trendach, wielkomiejskim stylu i najważniejszych wydarzeniach kulturalnych. Każdego dnia słucha jej ponad 123 tysiące osób.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.