"Gra wstępna" w Antyradiu

"Gra wstępna" w Antyradiu

9 listopada w Antyradiu premiera "Gry wstępnej" - programu o seksie, technologii, kulturze i sporcie. Będzie go można posłuchać w każdy piątek od 22.00 do północy.

Audycję poprowadzą Joanna Zientarska, Rafał Jemielita (Playboy) i Robert Ziębiński (Playboy). „Gra wstępna” to zabawne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość, ale przede wszystkim zaproszenie na weekend.
Audycja powstaje we współpracy z magazynem Playboy.
Gra Wstępna w Antyradiu.jpg
O prowadzących:
Joanna Zientarska – Kobieta z benzyną w krwioobiegu. Uwielbia pracować z mężczyznami. Nie owija w bawełnę, mówi co myśli i dlatego w Antyradiu czuje się najlepiej.

Rafał Jemielita - Mówią na niego senior editor, ale to na szczęście z szacunku i wysługi lat. Dziennikarz Playboya ze specyficznym poczuciem humoru, nadmiarem kilogramów na karku i terabajtami informacji z dziedziny tyleż przyjemnej, co dla wielu nieznanej – motoryzacji.
 
Robert Ziębiński – bezustannie przeżywa swoją czterdziestkę. Redaktor naczelny Playboya. Dziennikarz o specyficznym życiowym doświadczeniu i jeszcze bardziej niż Rafał specyficznym poczuciu humoru. Pisze książki. Robi wywiady. Wyprowadza psa. Poza tym ogląda za dużo horrorów i kryminałów.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Gra Wstępna w Antyradiu.jpg

grafika | 117 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.