Michał Celeda p.o. redaktora naczelnego Radia ZET

Michał Celeda p.o. redaktora naczelnego Radia ZET

Michał Celeda został p.o. redaktora naczelnego Radia ZET. Zastąpił na tym stanowisku Sławomira Assendi.

Sławomir Assendi rozstaje się z Radiem ZET z dniem 27 września br.. Jednocześnie strony oświadczają, że zgadzając się co do kierunków strategii biznesowej Radia ZET, istotnie różnią się w podejściu do jej  realizacji.
Sławomir Assendi z Grupą Eurozet związany był w latach 1999-2004, ponownie dołączył do spółki w styczniu 2016 roku, obejmując stanowisko dyrektora zarządzającego ds. radiowych stacji lokalnych i ponadregionalnych, a od maja 2017 był redaktorem naczelnym Radia ZET. Wcześniej był również m.in. dyrektorem pionu strategii i komunikacji Telewizji Polsat, dyrektorem zarządzającym Radiostacji oraz członkiem   zarządu Radia Eska.
Celeda dołączył do zespołu Radia ZET w lipcu br. jako z-ca dyrektora programowego. Wcześniej przez prawie 18 lat związany był z Radiem Eska. Pełnił tam funkcję sekretarza redakcji i koordynatora stacji. W lipcu 2017 roku awansował na stanowisko z-cy dyrektora muzycznego, a od grudnia zeszłego roku, także z-cy dyrektora programowego.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Michał Celeda.jpg

grafika | 1,75 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.