Radio ZET z Onetem na wybory samorządowe

Radio ZET z Onetem na wybory samorządowe

Od najbliższej soboty, 8 września br., weekendowy Gość Radia ZET będzie realizowany wspólnie z Onetem, a rozmowa odbywać się będzie z kandydatami wybranych małych i średnich miast. 

Dziennikarze Radia ZET i Onetu odwiedzą miasta, które pokazują, że wybory samorządowe to nie tylko walka głównych partii politycznych, ale realne decyzje lokalne, lokalni działacze i sprawy, które rozgrywają się obok miejsca zamieszkania. Każdej rozmowie towarzyszyć będą relacje reporterskie i rozmowy z mieszkańcami oraz lokalnymi aktywistami, tak żeby pokazać odbiorcom spektrum lokalnych spraw.
Pierwszym miastem, które odwiedzą, będzie Radom. Kolejne to Kalisz, Elbląg, Nowy Sącz.
Gościa Radia Zet realizowanego wspólnie z Onetem prowadzić będą w parach dziennikarze Radia ZET: Joanna Komolka, Łukasz Konarski oraz  dziennikarze Onetu: Kamil Dziubka, Jonasz Jasnorzewski. Weekendowy Gość  Radia ZET nadawany jest w soboty i niedziele o godz. 8.02, transmisja wideo rozmowy także na radiozet.pl oraz onet.pl. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.