"Gość Radia ZET" z Beatą Lubecką

"Gość Radia ZET" z Beatą Lubecką

"Gość Radia ZET" wraca na antenę po wakacjach. 3 września br. program poprowadzi jego nowa gospodyni - Beata Lubecka.

W nowym sezonie, codziennie od poniedziałku do piątku, tuż po 8.00 będzie można usłyszeć na antenie Radia ZET bieżący komentarz do najważniejszych społeczno-politycznych wydarzeń w kraju.
Beata Lubecka przez blisko 10 ostatnich lat była związana z kanałami informacyjnymi Grupy Polsat, m.in. jako prowadząca programów „Gość  Wydarzeń”, „Śniadanie w Polsat News”, „Rozmowy polityczne” i autorskiego formatu „Pociąg do polityki”. Była też współprowadzącą audycję „Śniadanie Radia ZET i Polsat News” (program realizowany w ramach  współpracy obydwu redakcji). Wcześniej pracowała jako reporterka Radia ZET i RMF FM.
Pomysłodawcą i pierwszym prowadzącym program „Gość  Radia ZET” był  Andrzej Woyciechowski - założyciel stacji, a pierwszym  gościem - prof.  Leszek Balcerowicz. Po Andrzeju Woyciechowskim gospodarzami audycji byli: Krzysztof Skowroński, Jacek Żakowski, Monika Olejnik i Konrad Piasecki.
Weekendowe wydanie programu poprowadzą Joanna Komolka i Łukasz Konarski.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Beata Lubecka.jpg

grafika | 950 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.