Nowe autorskie audycje w Chillizet
Kopiuj tekst

Nowe autorskie audycje w Chillizet

"Jeremicana" i "Cztery strony piękna" to nowe autorskie pozycje w weekendowej ramówce Chillizet.

W każdą niedzielę od 12.00 do 14.00 na antenie Chillizet można słuchać nowego pasma "Jeremicana" przygotowywanego przez Jeremiego Pedowicza. Audycja jest poświęcona brzmieniom z najdalszych zakątków świata. Dużo rytmów latynoamerykańskich, bossanovy oraz światowego jazzu. Wszystko z odrobiną historii i zabawnych anegdot.

Na polskim rynku radiowym jest relatywnie mało programów, w których prezentowana jest muzyka spoza centrum cywilizacji zachodniej. W "Jeremicanie" eksploruję dźwięki instrumentów plemiennych i wokale głęboko zakorzenione w pieśniach ludowych. Również badam wpływ globalizacji na muzykę etniczną i sprawdzam, jak gatunki takie jak cumbia czy makossa zmieniały swój charakter w perspektywie czasowej. Będzie radośnie, skocznie i wesoło!  

zapewnia Jeremi Pedowicz

Jeremi Pedowicz pracuje w Chillizet od roku. Do tej pory zajmował się nagrywaniem materiałów reporterskich.
Tuż po "Jeremicanie" Kalina Ben Sira zaprasza na swoją dwugodzinną audycję "Cztery strony piękna". Przedstawia w niej inspirujące osobowości i opowiada o niebanalnych miejscach. Jak mówi sama autorka "chce pokazać, że codzienność może być fascynująca i że nie należy bać się spełniania marzeń".
Kalina Ben Sira z wykształcenia humanistka osiągnęła duży sukces w biznesie. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród takich jak „Kobieta z pasją… która potrafi”, przyznawanej przez Europejską Unię Kobiet. W 2012 roku jako jedna ze 100 kobiet z Polski zdobyła tytuł Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet. Otrzymała również nagrodę Manager Award.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.