Antyfest Antyradia z Kazikiem i Kwartetem Pro Forma

Antyfest Antyradia z Kazikiem i Kwartetem Pro Forma

Ponad 300 kapel zgłosiło się do jubileuszowej, 10. edycji Antyfestu Antyradia. Do dalszego etapu tego rockowego konkursu zakwalifikowano 60 z nich. 7 czerwca podczas koncertu z udziałem finalistów poznamy tegorocznego zwycięzcę. Gwiazdą wieczoru będzie Kazik z Kwartetem Pro Forma.

7 maja wystartowało internetowe głosowanie na rockowe zespoły zakwalifikowane do Antyfestu Antyradia 2018. Swoich faworytów można typować na stronie www.antyradio.pl. Głosowanie zakończy się 18 maja. Pięć kapel, które uzyskają najwięcej głosów, wystąpi 7 czerwca w CK Wiatrak w Zabrzu na jednej scenie z Kazikiem i Kwartetem Pro Forma. Zwycięzcę wyłoni jury.
Nagrodą 10. edycji przeglądu, oprócz prestiżowej statuetki - "Złotej Kosy", jest nagranie płyty w Izabelin Studio oraz występ na czeskim festiwalu Rock for People 2018 (4-6 lipca) u boku takich gwiazd jak The Prodigy czy Volbeat. Dodatkowo uczestnicy mogą liczyć na promocję na antenie Antyradia.
Bilety na finałowy koncert będą do nabycia w cenie 60 zł.
O ANTYFEŚCIE ANTYRADIA
Antyfest Antyradia to konkurs dla rockowych talentów organizowany od 2009 roku przez Antyradio. Jego celem jest stworzenie szansy na zaistnienie i wypromowanie się nieznanym dotąd kapelom. Oprócz nagrody głównej laureaci konkursu otrzymują pamiątkową statuetkę Złotą Kosę, powstałą w hołdzie zmarłemu dziennikarzowi Antyradia – Januszowi „Kosie” Kosińskiemu – wielkiemu orędownikowi promowania polskiej muzyki.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Antyfest Antyradia 1.jpg

grafika | 392 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.