Rowerowy kwiecień w Radiu ZET

Rowerowy kwiecień w Radiu ZET

9 kwietnia Radio ZET rozpocznie wiosenną akcję antenowo-eventową "Rowerowy kwiecień z Radiem ZET" i przez trzy tygodnie będzie obdarowywać swoich słuchaczy markowymi rowerami. Do wspólnej zabawy z Radiem ZET zaprasza Maja Włoszczowska, mistrzyni świata i dwukrotna wicemistrzyni olimpijska w kolarstwie górskim.

W ciągu dnia na antenie pojawią się praktyczne informacje dotyczące, m.in.: przygotowań do rowerowego sezonu, doboru właściwego sprzętu czy bezpieczeństwa w czasie jazdy. Porad udzielać będą eksperci od jednośladów. Aby otrzymać czerwony rower Radia ZET należy uważnie słuchać stacji i odpowiedzieć na jedno z pytań zadawanych przez prowadzących. Rowery będą do wygrania codziennie.
W pierwszym tygodniu akcji zorganizowane zostaną również rowerowe miasteczka Radia ZET, w których codziennie (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 14 do 18 będzie można wygrać jednoślady, wziąć udział w różnych aktywnościach w strefie ruchu dla dzieci czy porozmawiać z doradcą serwisowym. Dodatkowo zaplanowane zostały również pokazy roweru elektrycznego. Miasteczko Radia ZET odwiedzi Olsztyn, Grudziądz, Płock, Kalisz i Leszno, a jego gospodarzem będzie Kamil Nosel.
"Rowerowy kwiecień z Radiem ZET" potrwa do 27 kwietnia i zakończy się wielkim finałem rozegranym na antenie stacji o godz. 12:40. Zwycięzca konkursu otrzyma rower elektryczny. Aby wziąć udział w zabawie będzie trzeba zarejestrować się na stronie konkursowej na radiozet.pl, przesłać swoje rowerowe zdjęcie i odpowiedzieć na pytanie "Co Cię napędza dobrą energią?".
Załączniki

Pobierz wszystkie

rowerowy_kwiecień_Płock.jpg

grafika | 705 KB

Pobierz
rowerowy_kwiecien_Grudziądz.jpg

grafika | 528 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.