Reklama online
Kopiuj tekst

Reklama online

Grupa Eurozet to nie tylko radio. Każdego roku rośnie w siłę również na rynku online. Reklamodawcom oferuje możliwość dotarcia do ponad 4,6 mln realnych użytkowników serwisów internetowych takich jak: radiozet.pl, antyradio.pl, radiostacja.pl, chillizet.pl, planeta.fm czy meloradio.pl.

Nasze projekty realizujemy zawsze z największym zaangażowaniem i starannością. Wykorzystujemy w nich wszystkie dostępne w naszym porfolio narzędzia – strony internetowe, playery muzyczne, aplikacje mobilne oraz media społecznościowe.

Angażujemy użytkowników dzięki ciekawym konkursom z nagrodami, interesującym relacjom z eventów, czy niebanalnym przedstawieniem produktów. Zwracamy uwagę niestandardowymi kreacjami zawsze dostosowanymi do komunikacji naszych Klientów.

Nasze narzędzia reklamy online

STRONY INTERNETOWE
Za pośrednictwem stron realizowane są konkursy, kampanie display oraz różnego rodzaju działania niestandardowe. Każda ze stacji posiada swoją stronę internetową, na której  zamieszczamy informacje na temat naszego radia, wiadomości muzyczne i  te, które są interesujące dla użytkowników danego serwisu.
PLAYERY MUZYCZNE
Dzięki playerom muzycznym mamy możliwość dostarczenia naszym  użytkownikom radia on-line – zarówno w formie streamu eterowego jak i  dostosowanych do ich gustu kanałów muzycznych. Nasi Klienci mają natomiast możliwość przedstawienia swoich produktów w formie materiału video czy brandingu.
APLIKACJE MOBILNE
Aplikacje mobilne umożliwiają naszym użytkownikom słuchanie radia zawsze wtedy, kiedy tylko mają na to ochotę. Dostępne są tutaj zarówno streamy on-line jak i dedykowane kanały  tematyczne. W aplikacjach emitowane są zarówno reklamy wideo, jak i te  typu dispaly.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.