Studio ZET

Studio ZET

Witamy w Studiu ZET - w jednym z największych i najważniejszych producentów reklamowych w Polsce.

Studio ZET_logo.jpg

O NAS

Łączenie dźwięków w wyrazy i melodie to nasza pasja i radość.  Pracując od lat w doborowym zespole doświadczonych fachowców i  najzdolniejszych wykonawców nauczyliśmy się przede wszystkim… słuchać.  Dlatego zawsze mamy otwarte uszy i umysły na potrzeby naszych Klientów.Gościmy na co dzień największe sławy światowej i rodzimej sceny  muzycznej. W wyprodukowanych przez nas spotach występują najlepsi  profesjonalni lektorzy i najsłynniejsi polscy aktorzy.

SPRZĘT

Dysponujemy dwoma kompatybilnymi, cyfrowymi studiami dźwiękowymi oraz  studiem do cyfrowego montażu nieliniowego video, edycji grafiki 2D, a  także do realizacji projektów 3D. Studio  FIOLETOWE pomieści większą  ilość osób, sprawdza się m.in. przy nagraniach live. Studio ZIELONE jest  mniejsze i tworzy bardziej kameralną atmosferę.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

  • produkcją reklam radiowych, internetowych, telewizyjnych, produkcją komunikatów do sklepów, zapowiedzi do telefonów;
  • udźwiękawianiem programów multimedialnych oraz filmów: szkoleniowych, instruktażowych;
  • tworzeniem scenariuszy reklam radiowych i TV, a także koncepcji kreatywnych całych kampanii;
  • komponowaniem oryginalnej muzyki oraz aranżacji muzyki reklamowej.

ZESPÓŁ STUDIA ZET TWORZĄ:

Producenci - kierownicy zamieszania, montażyści - malarze obrazów, realizatorzy dźwięku - heblujący słuchowcy, scenarzyści - specjaliści od wyrazów, lektorzy - ci, którzy dają głos, kompozytorzy - muzykalnie uzdolnieni oraz wokaliści - mocno gardłowo obdarowani.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.