Radio ZET z nową formułą weekendowej publicystyki

Radio ZET z nową formułą weekendowej publicystyki

Od 6 stycznia 2018 roku Radio ZET wprowadza w soboty i niedziele rozmowy z najważniejszymi uczestnikami życia społecznego i politycznego w formule jeden na jeden. Jednocześnie wzmocniony zostanie komentarz ekspercki w popołudniowym paśmie „Popołudnie z Radiem ZET”.

Poranne sobotnio-niedzielne rozmowy zastąpią dotychczasową formułę niedzielnego „Śniadania w Radiu ZET” i prowadzone będą, na zamianę, przez Joannę Komolkę oraz Łukasza Konarskiego.

Podjęliśmy tę decyzję, kierując się odpowiedzialnością za jakość informacji i publicystyki. Publicystyka w Radiu ZET skupiać będzie się na rozmowach dziennikarzy z politykami i ekspertami, a nie na wymianie zdań między zwaśnionymi ugrupowaniami politycznymi. Głęboko wierzymy w to, że potrzeba rzetelnej informacji w rzeczowej rozmowie jest wyznacznikiem wartości mediów opiniotwórczych. Jesteśmy przekonani, że nowa weekendowa formuła publicystyki w Radiu ZET zostanie dobrze przyjęta przez naszych słuchaczy

– mówi Sławomir Assendi, redaktor naczelny Radia ZET.

Poranne rozmowy będą zatem nadawane siedem dni w tygodniu o godz. 8:02. Od poniedziałku do piątku prowadzącym rozmowy jest Konrad Piasecki, jeden z czołowych publicystów i laureat wielu dziennikarskich nagród, a w soboty i niedziele rozmawiać z gośćmi Radia ZET będą Joanna Komolka i Łukasz Konarski. Tak jak dotychczas społeczno-politycznych rozmów Radia ZET można będzie słuchać również na stronie www.radiozet.pl.
Check your inbox for a subscription confirmation email.
By confirming your subscription you will receive the latest content published on this website and consent to your information being securely processed and stored.