Świąteczne atrakcje z Radiem ZET w Warszawie
Kopiuj tekst

Świąteczne atrakcje z Radiem ZET w Warszawie

W sobotę, 9 grudnia, Radio ZET zaprasza do Warszawy na inaugurację tegorocznej zimowej iluminacji miasta oraz świąteczny koncert Sound'n'Grace na PGE Narodowy.

Od 15.30 na Krakowskim Przedmieściu będzie można spotkać kolorowy korowód artystów i animatorów Radia ZET, którzy wprowadzą warszawiaków w magiczny nastrój zbliżających się świąt. Dla mieszkańców przygotowano upominki świąteczne, w tym choinkowe bombki stacji. O 16.00 nastąpi świąteczna iluminacja Warszawy. Specjalne relacje do usłyszenia na antenie Radia ZET.
Iluminacja świąteczna w Warszawie jest największą w Polsce i jedną z najbardziej okazałych w Europie. W postaci pojedynczego łańcucha liczyłaby łącznie około 680 kilometrów długości. Składają się one z blisko 4,5 miliona energooszczędnych diod eko-LED i prawie 1300 elementów dekoracyjnych.
Z kolei o godzinie 19.00 na PGE Narodowy wystąpi na specjalnym koncercie zespół Sound'n'Grace z Filipem Lato i Julą. Ze stadionu program na żywo poprowadzi Marcin Wojciechowski. Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale obowiązują wejściówki na lodowisko Zimowy Narodowy. Tu również przybyli goście będą mogli otrzymać bombki Radia ZET i słodkie niespodzianki.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.