Gasiński i nowi redaktorzy w zespole radiozet.pl
Gasiński i nowi redaktorzy w zespole radiozet.pl
Kopiuj tekst

Gasiński i nowi redaktorzy w zespole radiozet.pl

Jacek Gasiński, wieloletni reporter m.in. „Faktów” TVN i „Wiadomości” TVP1, zostanie liderem nowego projektu internetowego, który  stanie się integralną częścią portalu radiozet.pl. Z kolei Marek  Czunkiewicz i Wojciech Boratyński w roli redaktorów wzmocnią internetowy  zespół informacji.

Gasiński będzie raportować bezpośrednio do Łukasza Sawali, kierownika  redakcji internetowej radiozet.pl, odpowiadającego za proces wydawniczy  online.
W ostatnich latach Gasiński był korespondentem „Wiadomości” TVP1 w  Moskwie. W połowie 2016 roku rozstał się z Telewizją Polską za  porozumieniem stron. Karierę w mediach zaczynał w Trójmieście, gdzie  pracował m.in. w Esce-Nord, TV Gdynia i TVP 3. Był też trójmiejskim i  warszawskim reporterem Faktów TVN, a także reporterem TVN24.
Marek Czunkiewicz przez 26 lat pracował w Telewizji Polskiej. Był tam  m.in. reporterem „Wiadomości” TVP1, ich wydawcą oraz szefem redakcji  krajowej TAI. Wojciech Boratyński od 2015 roku był związany z telewizją  Polsat News.
Radiozet.pl to portal, który od wielu miesięcy notuje systematyczne  wzrosty odwiedzin, miesiąc w miesiąc bijąc swoje historyczne rekordy.  Według ostatnich danych PBI/Gemius za styczeń 2017 roku serwis  odwiedziło 3,45 mln realnych użytkowników.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.