Morze, góry i Mazury z Radiem ZET
Morze, góry i Mazury z Radiem ZET
Kopiuj tekst

Morze, góry i Mazury z Radiem ZET

Już po raz szósty Radio ZET zaprasza na aktywną majówkową  akcję „Morze, góry i Mazury”, która tradycyjnie będzie organizowana w  Łebie, Szczyrku i Mikołajkach.

Jak co roku dla mieszkańców i turystów, którzy na majówkę postanowili  wybrać się do Łeby, Szczyrku lub Mikołajek, Radio ZET przygotowało moc  atrakcji. Stacja będzie zachęcać do aktywnego spędzenia wolnego czasu. W  każdej z miejscowości powstaną miasteczka Radia ZET, a w nich: darmowe  wypożyczalnie rowerów z przewodnikami, stanowiska do Nordic Walking z  instruktorami, liczne konkursy z nagrodami oraz specjalna strefa z  niespodziankami przygotowanymi przez mBank. Gospodarzami miasteczek  będą: Damian Michałowski, Michał Korościel oraz Waldemar Maniewski,  których relacje będzie można usłyszeć na antenie.
Już tradycyjnie w akcję zaangażowały się GOPR, WOPR, a także policja i  straż pożarna. Zaplanowane są pokazy ratownictwa, a także szkolenia z  udzielania pierwszej pomocy.
Akcja „Morze, góry i Mazury” potrwa od 29 kwietnia do 2 maja.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.