Antyfest Antyradia 2017
Antyfest Antyradia 2017
Kopiuj tekst

Antyfest Antyradia 2017

Ponad 200 kapel zgłosiło się do tegorocznej edycji Antyfestu Antyradia, największego obecnie konkursu promującego nieznane szerokiej  publice zespoły rockowe. Zwycięzca wystąpi obok gwiazd światowego  formatu (m.in. Mastodonem i Evanescence) na Rock For People 2017, który  odbędzie się w dniach 4-6 lipca w Czechach.

To już IX edycja Antyfestu Antyradia. Dotychczasowymi laureatami  konkursu byli: Vintage (2009), Another World (2010), Leash Eye (2011),  Cinemon (2012), Paradygmat (2013), Killing Silence (2014), Thermit  (2015) oraz Strażacy (2016).
Po wstępnej selekcji do dalszego etapu tegorocznej edycji dopuszczono  sześćdziesiąt kapel. Wśród nich słuchacze Antyradia wybiorą dziewięciu  półfinalistów, którzy wystąpią na żywo na koncercie w „C.K. Wiatraku” w  Zabrzu. Głosować można do 28 maja na stronie antyradio.pl. Do finału dostaną się trzy zespoły, a zwycięzca zostanie ogłoszony 12 czerwca na antenie Antyradia.
Laureat Antyfestu Antyradia 2017 otrzyma prestiżową statuetkę Złotej  Kosy, nagra materiał na płytę w profesjonalnym studiu – Izabelin Studio,  wystąpi przed gwiazdami światowego formatu na Rock for People Festiwal  2017 w Czechach, a Antyradio zagwarantuje mu promocję na własnej  antenie.
Udział w konkursie to olbrzymia szansa na wypromowanie własnej  twórczości dla nieznanych szerokiej publice kapel rockowych. Dzięki  wygranej kariery muzyczne takich zespołów jak Paradygmat, Killing  Silence, czy Leash Eye nabrały rozpędu, co przyznają sami ich  członkowie. Czas na kolejnych…
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.