Nowe logo Chillizet
Nowe logo Chillizet
Kopiuj tekst

Nowe logo Chillizet

W piątek, 26 maja br., Chillizet zmieni logotyp i oprawę  wizualną marki. Jest to związane z powrotem do pierwotnej nazwy stacji.

Logo_ChilliZET_RGB.jpg
Zmiana logotypu jest odświeżeniem wizerunku stacji i dopasowaniem go do  nowoczesnego, miejskiego charakteru Chillizet. Towarzyszy temu również  premiera najnowszej dwupłytowej składanki muzycznej z serii „Nastaw się  na chill out” sygnowanej przez rozgłośnię.

Chillizet to marka obecna w świadomości słuchaczy od lat. To więcej  niż radio – to styl życia, to relaks, muzyka, kultura i każda inna  aktywność naszego odbiorcy. Będziemy spotykać się z Wami także w realu,  będziemy towarzyszyć Wam we wszystkich ważnych dla Was momentach i to  będzie głównym wyznacznikiem antenowych działań Chillizet. Spotkajmy się  w strefie relaksu - nastawcie się na Chill out!

- mówi Iwona Kostka-Kwiatkowska, redaktor naczelna stacji.

Kreację nowego logotypu Chillizet przygotowała agencja BNA/Brand New  Attitude, która na swoim koncie ma rebranding takich marek jak:  Wirtualna Polska, Żabka, Lotto, czy O2.

Zaproponowaliśmy konstrukcję naśladującą to jak nazwa zachowuje się w  mowie. To po prostu Chillizet. Prosta, nowoczesna, pozbawiona apli  forma znaku, a także tło w postaci barwnych visuali, sprawia, że nowe  logo oddaje miejski, eklektyczny i energetyczny charakter radiostacji

– mówi Wojtek Mierowski, creative director, partner BNA.

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.