Zbigniew Zegler nowym dyrektorem muzycznym Radia ZET
Zbigniew Zegler nowym dyrektorem muzycznym Radia ZET
Kopiuj tekst

Zbigniew Zegler nowym dyrektorem muzycznym Radia ZET

1 czerwca br. stanowisko dyrektora muzycznego Radia ZET  obejmie Zbigniew Zegler. Zastąpi Joannę Sołtysiak, która rozstaje się z  Grupą Eurozet za porozumieniem stron.

Powodem zakończenia współpracy były różnice w wizji polityki muzycznej  Radia ZET. Sołtysiak do końca czerwca będzie przekazywać obowiązki  swojemu następcy. Z Radiem ZET była związana od 2007 roku. Początkowo  jako z-ca dyrektora muzycznego, a od 2015 roku - dyrektor muzyczna  stacji. Wcześniej pracowała w poznańskich stacjach Grupy Radiowej Agory  m.in. Złotych Przebojach, Pop FM, Blue FM i Rock Radio Wielkopolska. Z  radiem jest związana od ponad 20 lat.
Zbigniew Zegler powraca do Radia ZET po 20 latach przerwy, gdzie w  latach 1996-97 był prowadzącym. Ostatnio był związany z Universal Music  Polska. Wcześniej pracował m.in. jako szef muzyczny Programu I Polskiego  Radia, dyrektor programowy Radia Pogody w Łodzi i Rock Radia Śląsk, a  także dyrektor muzyczny Antyradia. Był też music programmerem w Viacom  International Media Networks. W 2015 roku miał swój muzyczny program w  Radiu ZET Gold.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.