Dream Atlas zwycięzcą Antyfestu 2017!
Kopiuj tekst

fot. materiały prasowe

Dream Atlas zwycięzcą Antyfestu 2017!

Zespół Dream Atlas z Pszczyny został laureatem IX edycji  Antyfestu Antyradia. W finale głosami internautów pokonał kapele  Synthetic Blast i Vermis. Łącznie w tym roku do konkursu zostało  zakwalifikowanych sześćdziesiąt młodych rockowych zespołów.

Zwycięzca odbierze statuetkę „Złotej Kosy” podczas festiwalu Rock for  People 2017, który odbędzie się w dniach 4-6 lipca w Czechach, gdzie  zagra obok takich gwiazd jak Mastodon i Evanescence.
Dream Atlas to zespół grający progresywnego rocka. Istnieje od 2016  roku. Jego skład tworzą młodzi muzycy mający już swoje doświadczenie  studyjne, sceniczne jak i kompozytorskie: Michał Mikołajec (wokal),  Korneliusz Flisiak (instrumenty klawiszowe), Maciej Kluss Jr. (gitara),  Łukasz Droździk (bass) oraz Filip Malinowski (perkusja). Kapela łączy  klasyczne brzmienia rockowe z nowymi rozwiązaniami brzmieniowymi.

Bardzo się cieszę z takiego wyniku głosowania, bo przyznam, że Dream  Atlas byli też moimi faworytami. Zespół ujął nas wszystkich swoim  zaangażowaniem i profesjonalizmem. Miło patrzy się na młodych muzyków,  którzy mają określony artystyczny cel i starają się go zrealizować

– ocenił decyzję słuchaczy i internautów Marcin Bąkiewicz, dyrektor muzyczny Antyradia.

Dream Atlas dołączył do grona dotychczasowych laureatów konkursu, wśród  których znaleźli się: Vintage (2009), Another World (2010), Leash Eye  (2011), Cinemon (2012), Paradygmat (2013), Killing Silence (2014),  Thermit (2015) oraz Strażacy (2016).
Nagrodami tegorocznej edycji Antyfestu Antyradia, obok prestiżowej  statuetki „Złotej Kosy”, są występ przed światowymi gwiazdami Rock for  People Festiwal 2017 w Czechach, nagranie materiału na płytę w  profesjonalnym studiu – Izabelin Studio oraz promocja na antenie  Antyradia.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.