Antyradio i Chillizet na Open'erze
Kopiuj tekst

Fot.: M. Murawski

Antyradio i Chillizet na Open'erze

Antyradio będzie miało swoje plenerowe studio festiwalowe  podczas rozpoczynającego się 28 czerwca Open'era w Gdyni. Chillizet  przygotowuje festiwalowy program.

Specjalny program "Open’er Festival 2017 na żywo w Antyradiu" usłyszymy  od 28 czerwca do 1 lipca. Festiwalowe studio poprowadzą Tomasz "Kasprol"  Kasprzyk, Kuba Olszewski, Piotr "Makak" Szarłacki oraz Marcin  Bąkiewicz. Od środy do piątku program będzie nadawany od 17.00 do  późnych godzin nocnych. W sobotę - od 10 do ok. 19. Codziennie oprócz  relacji i wywiadów z rockowymi gwiazdami festiwalu, przewidziane są  również transmisje fragmentów wybranych koncertów.
Inną muzycznie stronę Open'era pokaże Chillizet. Relacje z wydarzenia i  wywiady z artystami będzie można usłyszeć od środy do piątku w godzinach  10-15. Gospodarzami festiwalowego pasma Chillizet będą Martyna  Wojciechowska, Dominika Biegańska i Bartek Winczewski.
Antyradio jest wyłącznym radiowym patronem medialnym Open’er Festival 2017.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.