"Przebojowe Lato Radia ZET i Polsatu" w Kołobrzegu
Kopiuj tekst

"Przebojowe Lato Radia ZET i Polsatu" w Kołobrzegu

Nadchodzi "Przebojowe Lato Radia ZET i Polsatu". Mans  Zelmerlow i plejada gwiazd polskiej muzyki na letnim koncercie w  Kołobrzegu.

Już 9 lipca na plaży w Kołobrzegu odbędzie się jedna z największych  muzycznych imprez tego lata. Radio ZET i Telewizja Polsat zapraszają na  koncert, na którym swoje przeboje zaprezentują topowi polscy artyści.  Usłyszymy też jednego z czołowych szwedzkich wokalistów – zwycięzcę 2.  edycji szwedzkiego Idola i 60. Konkursu Piosenki Eurowizji - Mansa  Zelmerlowa. Obok niego na scenie pojawią się: Ewa Farna, Grzegorz Hyży,  Sarsa, Urszula, Kasia Cerekwicka, Natalia Szroeder, Gromee z Mahan Moin,  Red Lips oraz finalistka programu "Idol" - Karolina Artymowicz. Podczas  koncertu zostanie ogłoszony zwycięzca plebiscytu na „najlepszy letni  przebój 2017”, wybrany w głosowaniu słuchaczy Radia ZET , a w konkursie  sms widzowie będą mogli wygrać samochód.
Gospodarzami wieczoru będą Agnieszka Kołodziejska (Radio ZET) oraz  Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Dowbor z Polsatu. Wyjątkowe niespodzianki  dla widzów przygotuje też Kamil Nosel. Transmisja z koncertu - w  niedzielę 9 lipca o godzinie 20.05 w Polsacie.
Producentem „Przebojowego Lata Radia ZET i Polsatu” jest Eurozet Live.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.