Koncert Radia ZET na The Tall Ships Races
Koncert Radia ZET na The Tall Ships Races
Kopiuj tekst

Koncert Radia ZET na The Tall Ships Races

Po raz trzeci do Szczecina przypłyną największe żaglowce  świata. W tym roku finał regat po Bałtyku odbędzie się w dniach 5-8  sierpnia br. Mieszkańcy i turyści mogą w tym czasie liczyć na wiele  atrakcji. Jedną z nich jest koncert polskiej wokalistki, Kayah, która  wystąpi na scenie przy Wałach Chrobrego, 7 sierpnia o godz. 20.00.  Patronem tegorocznego The Tall Ships Races jest Radio ZET.

Wszyscy którzy w tym czasie wybiorą się do Szczecina będą mogli  odwiedzić miasteczko Radia ZET i spotkać się z gospodarzami programów –  Justyną Dżbik-Kluge, Kamilem Noselem oraz Marcinem Wojciechowskim.  Stacja ponadto przygotowała specjalny program. Od piątku 4 sierpnia, po  godz. 20.00, będzie można usłyszeć wakacyjny program muzyczny Marcina  Wojciechowskiego, sobotnie letnie wydanie programu „ZET Cafe”,  prowadzone przez Justynę Dżbik-Kluge i Kamila Nosela (14.00-18.00), a w  sobotni wieczór od 18.00 „Listę przebojów Radia ZET”.
Niedziela z kolei to dwa wakacyjne pasma specjalne. Justyna Dżbik-Kluge  ze Szczecina poprowadzi program w godz. 14.00-18.00, w którym będzie  rozmawiać z mieszkańcami, uczestnikami regat oraz turystami, a Marcin  Wojciechowski zaprosi od godz. 18.00 do 23.00 na wieczorne pasmo  muzyczne.
Poniedziałek to nie lada gratka dla fanów polskiej wokalistki Kayah oraz  C-Bool’a. Artyści wystąpią na specjalnym niebiletowanym koncercie.  Kayah będzie można zobaczyć i usłyszeć w poniedziałek, 7 sierpnia, od  godz. 20.00. Po niej na scenie przy Wałach Chrobrego pojawi się C-Bool, a  cały koncert poprowadzi Marcin Wojciechowski. Ponadto przez cały czas  trwania finału regat, na antenie będzie można usłyszeć relacje  reporterskie dedykowane tej imprezie.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.