radiozet.pl
radiozet.pl
Kopiuj tekst

radiozet.pl

radiozet.pl to największy portal rozrywkowo-informacyjny należący do Grupy Eurozet.

Logo_RadioZET_red_2017_RGB.jpg
Obok najważniejszych informacji z kraju i ze świata znajdziemy tu wiadomości podzielone na różne sekcje tematyczne, w tym: muzyka, sport, zdrowie, technologia, czy rozrywka. Tu dowiemy się również o aktywnościach antenowych i wydarzeniach organizowanych przez Radio ZET.  To co wyróżnia portal radiozet.pl to sekcja: „Co dziś musisz wiedzieć?”, która jest przewodnikiem dla czytelnika i słuchacza. Znajdziemy tu prognozę pogody, zapowiedzi wydarzeń sportowych i politycznych oraz listę gości danego dnia dla poszczególnych programów. Mocno eksponowane są również treści wideo, zarówno prezentujące to, co dzieje się w radiowym studiu (np.: „Gość Radia ZET”), jak również te przygotowywane przez dedykowany dla strony radiozet.pl zespół redakcyjny. 
Integralną częścią radiozet.pl jest serwis mamzdanie.pl. Jego użytkownicy mogą komentować bieżące wydarzenia społeczne i polityczne w formie wypowiedzi wideo. To pierwsza na świecie platforma internetowa łącząca dziennikarstwo internetowe z forum wymiany opinii w postaci filmów nagrywanych przez dedykowaną aplikację, która jest dostępna na urządzeniach z systemami Android (od wersji 5.0) i iOS.
www.radiozet.pl
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.