Radio ZET
Radio ZET
Kopiuj tekst

Radio ZET

Radio ZET to jedna z największych i najpopularniejszych ogólnopolskich stacji radiowych. Każdego dnia towarzyszy milionom słuchaczy. Tu można usłyszeć różnorodną muzykę i rzetelne informacje z kraju i ze świata. Inspiruje, dostarcza rozrywki i daje do myślenia, kierując program do dorosłych Polaków. Od początku istnienia stacja stawia na profesjonalizm i osobowości.

Logo_RadioZET_white_2017_RGB.jpg
Radio ZET zostało założone przez Andrzeja Woyciechowskiego w 1990 roku jako pierwsza komercyjna rozgłośnia w Warszawie. W 1994 roku stało się stacją ogólnopolską. Jest medium silnie opiniotwórczym i cieszy się bardzo dobrym wizerunkiem biznesowym. Do najbardziej znanych osobowości radia należy zaliczyć m.in. Marzenę Chełminiak, Konrada Piaseckiego, Szymona Majewskiego, Kamila Nosela, Damiana Michałowskiego czy Agnieszkę Kołodziejską.
Od 2005 roku z inicjatywy rozgłośni wręczana jest Nagroda Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego za najlepszy materiał dziennikarski łamiący stereotypy, wykraczający poza schematy i zaglądający za kulisy otaczającej nas rzeczywistości. 
www.radiozet.pl
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.