Pakiet Niezależnych
Pakiet Niezależnych
Kopiuj tekst

Pakiet Niezależnych

Pakiet Niezależnych to porozumienie handlowe niezależnych lokalnych stacji radiowych i Eurozet, które daje reklamodawcom unikalny dostęp do lokalnych słuchaczy, zasięg w wymiarze ogólnopolskim oraz atrakcyjną cenę zakupu. W skład Pakietu wchodzi 50 rozgłośni lokalnych silnie związanych ze swoimi społecznościami.

Pakiet-niezaleznych-Logo.jpg
Pakiet  Niezależnych funkcjonuje na rynku reklamy od 1 kwietnia 2003 roku.  Jego wyłącznym przedstawicielem handlowym jest Biuro  Reklamy Grupy Eurozet. Tworzą go stacje lokalne reprezentatywne dla swoich regionów, silnie związane ze społecznościami lokalnymi i nadające program kierowany do osób zainteresowanych tematami bliskimi miejscom, w których mieszkają i pracują. 
W skład Pakietu Niezależnych wchodzą rozgłośnie rozmieszczone na terenie całej Polski, co pozwala na budowanie zasięgowych kampanii z jednoczesnym unikatowym dotarciem do lokalnego słuchacza. Stacje Pakietu Niezależnych doskonale uzupełniają Radio ZET w kampaniach ogólnopolskich.
www.pakietniezaleznych.pl
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.