Radio Plus
Radio Plus
Kopiuj tekst

Radio Plus

Radio Plus. Przeboje z nutą nostalgii - ponadregionalna sieć rozgłośni lokalnych, kierująca program do wszystkich, którzy oczekują sprawdzonych i znanych przebojów, potwierdzenia tradycyjnych wartości, a oprócz ważnych informacji politycznych i sportowych liczą na wieści ze swojego miasta i okolicy. Chcą poznać plany lokalnych władz, dowiedzieć się o działaniach parafii i miejscowego biskupa, czy usłyszeć jakie ma dla nich propozycje ich dom kultury.

Plus_nowe_ogolne.jpg
Historia Radia Plus sięga 1992 roku. Wtedy swoje nadawanie rozpoczęła gdańska rozgłośnia o tej nazwie. Była to jedna z pierwszych stacji prywatnych w Polsce. W 1997 roku powstała sieć kilkudziesięciu lokalnych rozgłośni radiowych, które przyjęły nazwę Radio Plus. W obecnym kształcie nadaje od 2010 roku. Jest to efekt zawartego porozumienia między Grupą Eurozet a Grupą Radiową Time. W jej skład wchodzi 18 stacji lokalnych nadających w największych miastach Polski.
W kwietniu 2016 roku Radio Plus zmieniło liner sieci na „Radio Plus. Przeboje z nutą nostalgii”, niezmiennie kierując swój program do dojrzałego, pozytywnie nastawionego do życia odbiorcy.

Częstotliwości Radia Plus:

Bydgoszcz (102,6 FM), Gdańsk (101,7 FM), Głogów (107,3 FM), Gniezno (89,5 FM), Gorzów Wlkp. (100,7 FM), Gryfice (90,7 FM), Inowrocław (91,6 FM), Jelenia Góra (94,9 FM), Kamienna Góra (93,1 FM), Kołobrzeg (93,3 FM), Koszalin (102,6 FM), Kraków (106,1 FM), Kupimierz (94,0 FM), Legnica (92,7 FM), Lipiany (104,3 FM), Lublin (87,9 FM), Łódź (100,4 FM), Olsztyn (88,1 FM), Piła (90,3 FM), Podhale (102,7 FM), Polkowice (102,6 FM), Radom (90,7 FM), Słubice (90,6 FM), Słupsk (99,5 FM), Szczecin (88,9 FM), Szczecinek (99,8 FM), Świeradów (102,8 FM), Warszawa (96,5 FM), Zakopane (107,9 FM), Zielona Góra (91,7 FM)
www.radioplus.pl
Powiązane artykuły
Grupa Eurozet

Eurozet to jedna z wiodących grup mediowych w Polsce, zajmująca się produkcją i nadawaniem programów radiowych, sprzedażą czasu reklamowego, działalnością brokerską dla stacji i serwisów internetowych, a także tworzeniem i zarządzaniem serwisami internetowymi. Istnieje od 1993 roku.
Radio ZET

Radio ZET to jedna z największych i najpopularniejszych ogólnopolskich stacji radiowych. Każdego dnia towarzyszy milionom słuchaczy. Tu można usłyszeć różnorodną muzykę i rzetelne informacje z kraju i ze świata. Inspiruje, dostarcza rozrywki i daje do myślenia, kierując program do dorosłych Polaków. Od początku istnienia stacja stawia na profesjonalizm i osobowości.
Chillizet

Chillizet. Nastaw się na chill out. Sieć stacji radiowych, kierująca swój program do wszystkich, którzy szukają własnej strefy komfortu i relaksu. Swoim słuchaczom oferuje starannie wyselekcjonowaną muzykę w klimacie chilloutowo-jazzowym. To wyjątkowy przewodnik po światowych trendach, wielkomiejskim stylu, najważniejszych wydarzeniach kulturalnych i poczucie humoru na najwyższym poziomie. Stanowi alternatywę dla codziennej oferty rozgłośni mainstreamowych.
Antyradio

Antyradio. Najlepszy rock na świecie - to najdłużej istniejąca rockowa sieć radiowa w Polsce. Korzysta z 16 nadajników, obejmujących zasięgiem największe miasta Polski. Słynie z bezkompromisowego spojrzenia na rzeczywistość i silnych osobowości antenowych. Program kieruje do wszystkich chodzących własnymi ścieżkami, nie poddających się masowej popkulturze i lubiących odważnie patrzeć prawdzie w oczy.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.