Serwisy internetowe Grupy Eurozet liderem wśród grup radiowych 
Serwisy internetowe Grupy Eurozet liderem wśród grup radiowych 
Kopiuj tekst

Serwisy internetowe Grupy Eurozet liderem wśród grup radiowych 

Grupa Eurozet wyprzedziła Grupę RMF i Time zajmując miejsce lidera wśród internetowych serwisów stacji radiowych pod względem liczby realnych użytkowników. Jednocześnie awansowała z 33. na 32. pozycję wśród wszystkich podmiotów internetowych w Polsce (wg Gemius/PBI za lipiec 2017r.).

W lipcu serwisy Grupy Eurozet odwiedziło prawie 4,4 mln realnych użytkowników. To więcej niż np. Grupa naTemat.pl czy serwisy Grupy TVP. Był to również historycznie najlepszy wynik w liczbie odsłon - 27,2 mln. Wynik z poprzedniego miesiąca poprawiony został o niemal 1 mln odsłon. Prawie wszystkie serwisy Grupy mogą pochwalić się bardzo dobrymi wynikami w lipcu br.  Serwis radiozet.pl odwiedziło blisko 3,2 mln realnych użytkowników, o 200 tysięcy więcej niż
w czerwcu br., miał on również rekordową liczbę odsłon, na poziomie prawie 18 mln.

„To jest efekt konsekwentnie realizowanej strategii budowania i rozwoju treści, będących uzupełnieniem oferty programowej i reklamowej Grupy Eurozet. Cieszę się, że udaje nam się to wszystko osiągać w zamierzonym czasie i na tak nasyconym już rynku.”

mówi Tomasz Sofuł, szef działu on-line Eurozet

Rekordy popularności biją też serwisy antyradio.pl oraz chillizet.pl. Antyradio.pl odwiedziło ponad 1 mln realnych użytkowników a chillizet.pl regularnie przyciąga ponad pół miliona RU. Antyradio.pl to również duża liczba odsłon, 5,6 mln, oraz szybko rosnąca pozycja wśród użytkowników aplikacji mobilnych. Jest to zdecydowanie największa strona o tematyce rockowej w kraju.  Bardzo dobrze wypada również planeta.fm, która w porównaniu do lipca 2016 roku zwiększyła liczbę zarówno realnych użytkowników jak i odsłon o ok 75% osiągając w lipcu 2017 ok 0,4 miliona RU i ponad 1 milion odsłon.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.