Chillizet z nową ramówką
Chillizet z nową ramówką
Kopiuj tekst

Chillizet z nową ramówką

7 sierpnia Chillizet wprowadza nową ramówkę. Na antenie pojawią się m.in. autorskie programy muzyczne Martyny Wawryło-Wojciechowskiej, Dominiki Kontarowicz, Bartka Winczewskiego i Rafała Turowskiego oraz audycje z muzyką jazzową. Tradycyjnie nie zabraknie informacji o wydarzeniach kulturalnych oraz najciekawszych trendach wielkomiejskiego stylu życia. Zmienią się godziny emisji dotychczasowych pasm.

Od poniedziałku do piątku od 7.00 do 10.00 na kulturalne „Śniadanie do łóżka” zaprosi Dominika Biegańska. Codzienne pasma „Nastaw się na chill out” między 10.00 a 20.00 poprowadzą wymiennie Bartek Winczewski, Magda Bauer, Dagmara Kowalska, Martyna Wawryło-Wojciechowska i Rafał Turowski. Dodatkowo, w tygodniu zagoszczą programy autorskie. W poniedziałki 21.00-22.00 Rafał Turowski będzie gospodarzem audycji „Past Perfect”, w której zaprezentuje muzyczną scenę chilloutową lat 80. Po niej do północy Martyna Wawryło-Wojciechowska wprowadzi słuchaczy w klimaty rodzimych brzmień chilloutowych w ramach „Salonu polskiego”. Jej gośćmi będą artyści i przedstawiciele show-biznesu.
„Chilli 90’s” to autorska propozycja Bartka Winczewskiego na wtorkowy wieczór (22.00-0.00), czyli przegląd muzyki chillout lat 90.
W każdą środę od 10.00 do 11.00 będzie można usłyszeć „Sukces pisany szminką” Olgi Kozierowskiej. Między 14.00 a 16.00 – „Emocjonalny ład”. Ciekawi goście i inspirujące rozmowy, które poprowadzi trenerka, konsultantka i coach – Łada Drozda. Muzyczne poszukiwania Gabi Drzewieckiej w dobrze znanym programie „Gabinet dźwięku” w każdą środę między 21.00 a 23.00.
Weekendowy „Spokój w wielkim mieście” od 10.00 poprowadzi Natasza Kotarska. Wraz ze swoimi gośćmi poszuka odpowiedzi na intrygujące i niecodzienne pytania. Od września w niedzielne wieczory powróci audycja o wydarzeniach teatralnych Rafała Turowskiego „Wieczór z Melpomeną” (19.00-20.00).  
Od 7 sierpnia na antenie Chillizet pojawią się dwugodzinne pasma z muzyką jazzową – „Midnight jazz” i „Jazz‘n’chill”. Pierwsze z nich będzie można usłyszeć od niedzieli do czwartku po północy, a drugie w niedziele po 20.00. Z kolei wieczorową porą w piątki i soboty stacja zaprasza na miejskie granie klubowe – „Chill city”. Ponadto, klubowe pobudzające brzmienia pojawią się w piątki w muzycznych setach „Porządne dziewczyny” (19.00-22.00) oraz „Primadoma DJ set” Dominiki Kontarowicz (21.00-22.00). W sam raz na otwarcie weekendu.
Nowa ramówka to również spotkania ze słuchaczami w miejskiej przestrzeni. DJ’e Chillizet sprawdzą czym żyje wielkie miasto. Wizyty w popularnych restauracjach i klubach. Relacje z ciekawych koncertów, wydarzeń kulturalnych i granie na żywo.

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.